Aktualności

Wyniki rekrutacji

Informacje o wynikach rekrutacji znajdują się na kontach internetowych irk, każdego z kandydatów oraz są wywieszone na tablicy w budynku Instytutu Archeologii UW obok pokoju 1.06 (sekretariat ds. studenckich) na parterze.


PERSPEKTYWY 2017

Możemy się pochwalić!

Archeologia na UW jest najlepszym kierunkiem archeologicznym wykładanym na polskich uczelniach według rankingu "Perspektywy".
Więcej można przeczytać na stronie Perspektyw

Serdecznie zapraszamy pasjonatów archeologii i historii starożytnej do studiowania w  naszym Instytucie
... bo przeszłość ma przyszłość!

Autor: fot. M. Bogacki, graf. J. Jaskulska


Rejestracja na studia w Instytucie Archeologii UW (wraz z opłatą rekrutacyjną) odbywa się w systemie IRK w dniach od 05. czerwca do 07. lipca br.

Dokumenty przyjmowane będa w dniach 20-24. lipca br. (czwartek-poniedziałek) w Instytucie Archeologii UW przy Krakowskim Przedmieściu 26/28 (budynek Szkoły Głównej na Kampusie Głównym), w pokoju 1.06 na parterze, w godz. 10:00-15:00.

 

Harmonogram rekrutacji na studia stacjonarne pierwszego stopnia i jednolite studia magisterskie w roku akademickim 2017/18

 

 

 


Prosimy o osobiste dostarczenie dokumentów!!!

W przypadku studiów stacjonarnych I stopnia niedostarczenie dokumentów w pierwszym wyznaczonym terminie traktowane jest jak rezygnacja z możliwości zakwalifikowania na studia. 

 

 

INFORMACJA O ZAŚWIADCZENIACH LEKARSKICH

Zaświadczenie lekarskie musi być wystawione przez lekarza internistę/pierwszego kontaktu/ogólnego/rodzinnego i zawierać klauzulę o braku przeciwwskazań do podjęcia studiów na kierunku Archeologia. Prosimy pamiętać, że integralną częścią studiów są praktyki wykopaliskowe, których nieodłącznym elementem jest ciężka praca fizyczna. 

  skierowanie na badaniaKONTAKT :

Szczegółowe informacje można uzyskać pisząc na mail: rekr.archeo@uw.edu.pl

Tel: 22 5520211 (wtorek-czwartek w godz. 10.00-12.00)

 

 


Pod poniższym linkiem możesz znaleźć odpowiedź na wiele nurtujących Cię pytań zwiazanych z rekrutacją na studia w Instytucie Archeologii UW

 

  NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA
wykop

wykop Linki:

1. Zasady rekrutacji na rok 2015/16 dostępne są także na stronie Biura ds Rekrutacji.

3. Zainteresowani studiami zaocznymi! Więcej informacji znajdziecie tu.


4. Informacja dla wychowawców i nauczycieli historii: jeśli mają Państwo w swoich klasach osoby zainteresowane archeologią - istnieje możliwość przesłania przez nas materiałów na temat studiów w IA UW. Prosimy o kontakt mailowy z adresem, pod który mają zosłac wysłane ulotki. ZAPRASZAMY! Skład Komisji ds. Rekrutacji IA UW:


1. dr hab. Anna Wodzińska

2. dr Agnieszka Tomas

3. mgr Marcin Wagner

4. mgr Maciej Wyżgoł

-----
Drukuj Wydrukuj tę stronę

VIDEO REPORTAŻE